جورابینجا
خانه / جوراب بافتنی / فروش جوراب بافتنی زنانه | خرید جوراب بافتنی بچه گانه و مردانه و زنانه

فروش جوراب بافتنی زنانه | خرید جوراب بافتنی بچه گانه و مردانه و زنانه

پا قلب دوم انسان است و نیاز به رسیدگی زیاد دارد در فصل زمستان سرما آزار دهنده است و ما باید از پاهای خود مراقبت کنیم ما این کار را با خرید جوراب بافتنی انجام می دهیم .خرید و فروش جوراب بافتنی زنانه و بچه گانه برای فصول سرد سال صورت می گیرد. این جوراب ها مناسب استفاده در فصل زمستان می باشند. قیمت این جوراب ها به سایز آنها بستگی دارد.
جوراب یکی از ملزومات و پوشاک اساسی برای استفاده فردی می باشد. تولید جوراب با استفاده از ماشین های بافت جوراب که اصطلاحا گردباف نامیده می شود صورت می گیرد. جوراب های بافتنی مختص فصول سرد سال هستند که در سایز های متنوع تولید می شوند. انواع جوراب های زنانه، مردانه، و بچه گانه برای استفاده سنین مختلف طراحی و تولید می شوند. این اجناس در بازار های فروش به میزان دلخواه و در تعداد مورد نظر قابل تهیه می باشند.

فروش جوراب بافتنی زنانه | خرید جوراب بافتنی بچه گانه و مردانه و زنانه

خرید جوراب بافتنی بچه گانه

خرید جوراب بافتنی بچه گانهاز آنجا که بچه ها به سرما حساس تر هستند در خرید جوراب برای آنها باید دقت کرد . جوراب های بافتنی به منظور تامین گرمای پا در زمستان ها و مکان های خیلی سرد بافته می شوند. ضخامت مناسب این بافته ها آنها را مناسب استفاده در فصول سرد سال نموده است. خرید جوراب بچه گانه در سایز های مختلف و طرح های گوناگون صورت می گیرد. علاوه بر این جوراب های بچه گانه و مثل هر جوراب دیگری از جهات زیر با هم تفاوت دارند:

 • جنس نخ
 • کیفیت و دوام
 • استحکام و مقاومت
 • ثابت ماندن رنگ پس از شستشو
 • طرح و نقشه
 • شرکت تولید کننده
 • سایز
 • قیمت

خرید این نوع از جوراب ها به روش های مختلف بسته به میزان نیاز به آن صورت می گیرد. مثلا خرید عمده از عمده فروش یا تولید کننده در حجم زیاد صورت می گیرد. این خرید مختص توزیع به مراکز فروش مختلف در شهر های گوناگون می باشد. مراکز پخش نیز با توزیع این کالا به نقاط مختلف دسترسی به آن را به خوبی برای همگان فراهم می سازند.

طرح های جوراب پچگانه جذابیت بیشتری نسبت به سایر جوراب ها دارد، زیرا طرح ها و رنگهای متنوعی دارد و دنیای رنگی کودکان را رنگی تر می کند هرکسی دوست دارد جای این بچه ها باشد و از این جوراب های جذاب که هر روز بر تنوع آن اضافه می شود بپوشد.

تولید جوراب بچه گانه ضخیم

تولید و تجارت جوراب بچه گانه در سایز های مختلف برای کودکان خردسال و سنین بالاتر صورت می گیرد. تولیدی های جوراب با بافت این جوراب ها در طرح ها و رنگ های گوناگون سلایق مختلف کودکان را در نظر می گیرند. استفاده از طرح های فانتزی و طرح شخصیت های کارتنی در بافت جوراب میزان فروش آن را نیز افزایش داده است. تولید این کالا با طی مراحل مختلفی صورت می گیرد که عبارت است از:

 • تهیه نخ مورد نیاز
 • بافت
 • دوخت و سردوز
 • رنگ آمیزی و شستشو
 • بخار دهی
 • بسته بندی
 • فروش و بازار یابی

خرید این نوع جوراب های بچگانه ی ضخیم از تولید کنندگان با عقد قرار داد خرید به میزان زیاد صورت می گیرد. خرید در این صورت در تعداد کلی و عمده انجام می شود. عمده فروشان در بازار به صورت انحصاری فعالیت دارند و خرده فروشان برای تامین کالای خود به آنها مراجعه می کنند.

مرکز خرید جوراب بچه گانه

مراکز خرید عرضه کننده انواع جوراب بچه گانه در سایز ها و ضخامت های مختلف می باشند. برای خرید جوراب بافتنی بچه گانه ضخیم با مراجعه به این مراکز می توان جوراب مورد نیاز خود را تهیه نمود. واحد های فروش به میزان مختلفی از این پوشاک نیاز دارند. از این رو ممکن است شیوه های مختلفی برای پرداخت هزینه آن در نظر گرفته شود که عبارتند از:

 • خرید نقدی
 • خرید به صورت پیش فاکتور
 • خرید به صورت مدت دار

میزان خرید و فروش انواع جوراب بچه گانه ضخیم در فصول سرد سال بیشتر است و این کالا در این زمان از سال بیشتر تولید می شود.

نمایندگی پخش انواع جوراب

نمایندگی پخش انواع جورابخرید جوراب بافتنی زنانه و بچه گانه ضخیم و نازک از نمایندگی های فروش امکان پذیر است. برای خرید از این مراکز می توان به روش های مختلف اقدام کرد. میزان این خرید تعیین کننده قیمت آن است. نمایندگی های فروش دفاتری هستندکه به عرضه مستقیم محصولات شرکت تولید کننده اقدام می کنند. برای خرید این کالا از این مراکز می توان با مراجعه حضوری اقدام به خرید کرد. ارتباط و تماس تلفنی نیز امکان خرید را برای خریدار به خوبی فراهم می سازد. این مراکز در شهر های مختلف دارای دفاتر فروش می باشند و دسترسی به این کالا را برای خریداران فراهم می سازند. این نمایندگی ها ارائه دهنده ی انواع جوراب از جمله جوراب کالج ، جوراب زنانه ،مردانه ،بچگانه و حتی جوراب آمریکایی هستند. 

عمده فروش جوراب بافتنی زنانه

عمده فروش جوراب بافتنی زنانه عمده فروشی ها جزو ارزان فروشی ها محسوب می شوند اما نه برای کسانی که به دنبال خرید تکی یا کم هستند. اکثر مغازه ها جوراب های خود را به صورت خرده به فروش می رسانند ولی در بعضی بازارها می توان مغازه های عمده فروشی یافت که جوراب ها و جوراب های بافتنی زنانه ی خود را به ارزان ترین قیمت آن یعنی قیمت عمده ی آن می فروشند. امروزه ارزان قیمت ترین جوراب در سایت های اینترنتی معتبر براحتی قابل مشاهده است و مشتری می تواند با انتخاب محصول مورد نظر خود آن را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن در هر کجا که هستند خرید خود را تحویل بگیرید.

عرضه کننده جوراب بافتنی در کشور

عرضه کننده جوراب بافتنی در کشوردر کشور عرضه کننده های جوراب زیادی داریم که جوراب بافتنی را هم تولید و هم عرضه می کنند. جوراب فروشی هایی هستند که انواع جوراب مردانه و زنانه را تولید می کنند. جوراب های مختلف حتی در دنیای مجازی و به صورت اینترنتی هم خرید و فروش می شوند. فروشندگان معمولا جوراب های خود را از تولیدی های متفاوت خریداری می کنند عده ای جوراب با کیفیت می گیرند و عده ای جوراب های بی کیفیت ارزان. عده ای ادعای ارزان فروشی دارند درحالیکه جوراب های با کیفیتی عرضه نمی کنند. امروزه بهترین راه برای فروش و عرضه جوراب سایت های اینترنتی است زیرا به دلیل بی واسطه بودن هم جنس ارزان تر است و هم مشتری با انتخاب خود تصمیم گیری می کند و در انتها می توانند به صورت آنلاین خریداری نمایند.

تولیدکننده برتر جوراب بافتنی در کشور

تولیدکننده برتر جوراب بافتنی در کشورگروه های  تولیدی ایران  از تولیدی های موفق و برتر در زمینه جوراب و به ویژه جوراب بافتنی می باشد. شرکتی در ایران وجود دارد که با ۵۰ سال سابقه در این عرصه فعالیت می کند. این شرکت مفتخر است که انواع جوراب های زنانه و مردانه را در طرح ها و رنگ های مختلف با بهترین کیفیت تولید کند. یک شرکت در تبریز از تولید کنندگان و پخش کنندگان جوراب بافتنی است، این شرکت جوراب های خود را به قیمت عمده به فروش می رساند. برتر بودن مسئله ی تجربه و سابقه را به میان می آورد که باید گفت هرچند شرکت های هستند که ممکن است بتوانند در ابتدای ظهور و حضور خود در عرصه ی تولید موفق عمل کنند ولی بحث تجربه بحثی نیست که بتوان به راحتی از آن گذشت . یکی از شرکت های ایران  به عنوان یک شرکت ۵۰ ساله درباره ی کیفیت خود هیچ سوالی را باقی نمی گذارد. به روایتی کیفیت و تجربه ی ۵۰ ساله یعنی اعتمادی که مشتری می تواند به این شرکت داشته باشد و با خیال راحت خرید انجام دهد و بدون نگرانی جوراب های خود را بپوشد. 

تولیدکنندگان برتر جوراب بافتنی در کشور به دو صورت تولیدات خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد:

 • عرضه جوراب بافتنی به فروشگاه های مربوطه
 • عرضه جوراب بافتنی از طریق فروشگاه های اینترنتی که امروزه به دلیل مزایای فراوانی که دارند مورد استقبال بسیاری از مشتریان در سراسر ایران قرار گرفته است.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پوریا مقدم
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09125029295
پست الکترونیکی: jorabco110@gmail.com
telegram icon تلگرام: jorabco110@
instagram icon اینستاگرام: jorabco110

مطلب پیشنهادی

فروش عمده جوراب پسرانه

فروش عمده جوراب پسرانه با مناسب‌ترین قیمت

امروزه مراکز مختلفی در زمینه فروش عمده جوراب پسرانه و دخترانه فعالیت داشته و این …