جورابینجا
خانه / جوراب بچه گانه / خرید اینترنتی جوراب زنانه فانتزی | خرید جوراب فانتزی زنانه و بچه گانه

خرید اینترنتی جوراب زنانه فانتزی | خرید جوراب فانتزی زنانه و بچه گانه

جوراب های زنانه نسبت به مردانه تنوع بسیار زیادی دارند و در دنگ ها و نقش های مختلق تولید می شوند و و بر اساس کاربرد ها جوراب ها فرق دارند مثلا برای مجلس عروسی جورابها نازک شیشه ای ساق بلند طرح دارهستند و برای رفتن به بازار جورابهای بدون ساقه یا ساقه کوتاه با رنگ یاده و سنگین و اغلب کلفت استفاده می شود و هر خانم در کمد خود انواع جوراب دارد و برای هر بیرون رفتنی جورابی دارد و جوراب رسمی و جوراب مجلسی و مهمانی و سرکار رفتن او همه جداست.

خرید اینترنتی جوراب زنانه فانتزی بچه گانه از فروشگاه های مجازی عرضه کننده جوراب امکان پذیر است. این جوراب ها در انواع و اقسام مختلف دخترانه و پسرانه تولید می شود و در رنگ های زیبا و شاد در بازار به فروش می رسد.
یکی از انواع پوشاکی که همگان از بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می دهند، جوراب است. این کالا در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شود. جوراب بچه گانه یکی از نمونه های موجود در بازار است که تنوع تولید و شکل و رنگ انتخاب آن را برای همگان فراهم ساخته است. جوراب فانتزی نمونه ای از جوراب های بچه گانه موجود در بازار است که خرید جوراب فانتزی بچه گانه از بازار به صورت عمده و کلی امکان پذیر است.

خرید اینترنتی جوراب زنانه فانتزی | خرید جوراب فانتزی زنانه و بچه گانه

صادرات انواع جوراب درجه یک

صادرات انواع جوراب درجه یک با کیفیت صادراتی تولید شده و روانه بازار های جهانی می شوند. جوراب های صادراتی به کشورهای حوضه خلیج فارس و کشور همسایه صادر می شود صادرات و خریدجوراب فانتزی بچه گانه توسط تولید کننده گان وتجار و بازرگانان فعال در این حرفه صورت می گیرد. صادرات یکی از محور های توسعه اقتصادی کشور محسوب می شود که دارای فواید زیر می باشد:

 • تولید یک کالا و محصول استاندارد
 • به کار گیری افراد با تجربه و دانش کافی
 • ایجاد فضای رقابتی در بازار های جهانی
 • افزاش دامنه ارتباطات خارجی
 • افزایش تجربه و ایجاد زمینه های جدید فعالیت
 • حمایت از تولید کننده داخل
 • کاهش هزینه ها و ایجاد ارزش افزوده برای کالا
 • حمایت از تولید ملی
 • ایجاد اشتغال
 • جلوگیری از خروج ارز

نرخ خرید انواع جوراب بچه گانه

نرخ خرید انواع جوراب بچه گانهجوراب های بچه گانه در انواع مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. این گروه سنی شامل پسر بجه ها و دختران می شود. جوراب های بجه گانه با طرح های شخصیت های کارتنی طراحی و تولید می شوند. نرخ خرید این کالا بستگی به پارامتر های مختلفی دارد. برخی از این فاکتور ها عبارتند از:

 • جنس نخ خریداری شده
 • نوع ماشین آلات و دستگاه های به کار رفته
 • طرح و چاپ
 • سایز
 • کارخانه تولید کننده
 • کیفیت ساخت
 • نوع بسته بندی
 • سایز و اندازه

 

فاکتور های فوق از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر نرخ این محصول می باشد. از این رو قیمت خرید جوراب فانتزی بچه گانه در بازار مشاهده می شود. مثلا سایز و اندازه پتو بر نرخ آن تاثیر گذار است، مسلما پتو های تک نفره از دو نفره قیمت کمتری دارند. محصولات برخی کارخانجات نیز به دلیل کیفیت بالا و برند شدن نرخ بالاتری دارند.

بازار فروش انواع جوراب سایز کوچک

بازار فروش انواع جوراب سایز کوچکجوراب های بچه گانه از جمله جوراب های سایز کوچک هستند که خرید جوراب فانتزی بچه گانه از فروشگاه ها به دلیل طرح های جذاب و استفاده از رنگ های شاد و پاپیون دار و نقش دار در سایز های مختلف صورت می گیرد. تامین کنندگان و مراکز پخش این کالا را به صورت عمده خریداری نموده و آن را به مراکز مختلف توزیع می کنند. فروش عمده با خرید کلی همراه بوده و در بسته بندی های کارتنی یا روش های دیگر به بازار صورت می گیرد. عمده فروشان ممکن است خود تولید کننده باشند که به عرضه مستقیم محصولات خود می پردازند. مهمترین ویژگی فروش عمده کاهش هزینه های تولید برای تولید کننده و تمام شدن قیمت کالا با نرخ ارزان تر از بازار برای خریدار خواهد بود.

خرید اینترنتی جوراب زنانه فانتزی

خرید اینترنتی جوراب زنانه فانتزی جوراب ها به صورت اینترنتی از طریق فروشگاه های مجازی نیز به فروش می رسند که اینگونه خرید کردن با صرفه نیز می باشد که در سایت یا شبکه اجتماعی جوراب مورد نظر را انتخاب کرده و خرید را انجام می دهند. اغلب افراد هنگام خرید جوراب به جنس جوراب توجه دارند و برخی دیگر برای خرید به دنبال جنس ارزانتر هستند و جوراب را به صورت جینی خرید می کنند تا ارزانتر شود بیشتر خانم ها هنگام خرید جوراب در فصل تابستان و گرد جوراب های نازک و شیشه ای می خرند و در فصل زمستان و سرد جوراب های کلفت و گرم تهیه می کنند . جوراب های زنانه در طرح ها و نقش های مختلف به فروش می رسد و هر کس براساس سلیقه خود انتخاب می کند.و این جوراب های زنانه ساقه کوتاه و ساقه بلند که ساقه کوتاه همه کاربردی دارند و همه جا می توان استفاده کرد.

بیشتر جوراب های خریداری شده نخی هستند و پلی آمید موجود در ترکیب این نخ ها خاصیت ضد عرق و ضد بو دارند لذا بعد از خرید از اتو کردن و خشکشویی جوراب خودداری٬ از مایع سفید کننده و و ماشین خشک کن در جوراب نباید استفاده کرد.

عرضه کننده جوراب زنانه باکیفیت

عرضه کننده جوراب زنانه باکیفیت تولید کنندگان جوراب زنانه انواع جوراب زنانه را در جنس های مختلف عرضه می کنند این جوراب ها به صورت عمده در کل کشور به فروش می رسد و جوراب ها با برند های معتبر از با نخ با کیفیت و تجهیزات و دستگاههای بروز در تولید محصولات خود استفاده می کنند. 

کیفیت جوراب های عرضه شده زنانه در سلامتی پاها نیز تاثیر دارد و برای پیشگیری از ترک پا و قارچ و بوی بد پاها باید جورابهای نخی و با کیفیت استفاده کرد جوراب از پاها در برابر تارل و گزیدگی کفشها جلوگیری محافظت می کند این جوراب های زنانه در دو نوع ساق کوتاه و ساق بلند تولید می شوند که ساق کوتاه ها کاربرد بیشتری دارد و همه جا می توان استفاده کرد.

بازار خرید و فروش جوراب زنانه فانتزی

بازار خرید و فروش جوراب زنانه فانتزی فروشندگان جوراب در بازار و فروشگاه های بزرگ و کوچک و حتی دست فروشان کنار خیابان هستند که جوراب زنانه را به فروش می رسانند اینها کار خرید و فروش این محصول را انجام می دهند و جوراب را از تولید کننده به صورت عمده خرید میکنند و به صورت جزئی به دست مصرف کنندگان می رسانند. تولید کنندگان بزرگ در سایر استانها نمایندگی دارند که نماینده جوراب را عمده از تولید کننده و ارزان خرید می کند و به صورت عمده به فروشندگان خرده فروش می فروشند.

انواع جوراب در بازار که خرید و فروش می شوند چند نوع هستند که به ذکر آنها می پردازیم.             

۱. جوراب سرپنجه ۲. جوراب کالج ۳. جوراب ساقه کوتاه تا مچ پا ۴. جوراب یک ربع ۵. جوراب ساقه دار ۶. جوراب سه ربع زیر زانو ۷. جوراب بالای زانو ۸. جوراب ساقه بلند بالای ران ۹. جوراب شلواری ۱۰. ساق شلواری .

بهترین مارک جوراب زنانه ایرانی در بازار

بهترین مارک جوراب زنانه ایرانی در بازاربهترین جوراب ایرانی جوراب های هستند که با کیفیت بالا و با دستگاه های بروز عرضه می شوند جوراب های تولید شده از نخ و پنبه بهترین و گرانترین کیفیت را دارند چون نخ پنبه عرق را به خود می گیرد و پا عرق نمی کند و بو نمی دهد و نخ تهیه شده از گیاه بامبو نیز بهترین کیفیت را دارد و مانند پنبه ارگانیک و طبیعی هستند و پاها عرق نمی کنند چون عرق پا را می گیرند و و از بوی پا جلوگیری می کنند و جوراب بافته شده از نخ اسپاندکس نیز کیفیت بسیار بالایی دارند و گرانتر از نخهای بی کیفیت است و قیمت جوراب بر اساس جنس نخ فرق دارد.

بهترین مارک انواع جوراب ایرانی با کیفیت به سایر شهرستان ها عرضه می شود علاوه برمارک های برتری که در ایران تولید می شوند جوراب های وارداتی خارجی که بیشتر چینی هستند نیز به فروش می رسد و جوراب های ایرانی باکیفیت تر و باصرفه تر است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پوریا مقدم
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09125029295
پست الکترونیکی: jorabco110@gmail.com
telegram icon تلگرام: jorabco110@
instagram icon اینستاگرام: jorabco110

مطلب پیشنهادی

فروش عمده جوراب پسرانه

فروش عمده جوراب پسرانه با مناسب‌ترین قیمت

امروزه مراکز مختلفی در زمینه فروش عمده جوراب پسرانه و دخترانه فعالیت داشته و این …