جورابینجا
خانه / جوراب زنانه / جوراب کالج مردانه | فروش عمده جوراب زنانه و مردانه

جوراب کالج مردانه | فروش عمده جوراب زنانه و مردانه

در ابتدای مطلب یک توضیح مختصری درباره جوراب های مردانه و زنانه خواهیم داد و سپس به جوراب های مخصوص کفش های کالج که به آن جوراب کالج مردانه خواهیم پرداخت. انتخاب جوراب مردانه مناسب یکی از کلیدی ترین نکات خوش تیپی در مردان به حساب می آید. معمولا مردان در محافل و مجالس رسمی، از جوراب های تیره استفاده میکنند. درواقع مردان معمولا جوراب های اسپرت را با لباس های رسمی باهم ست نمیکنند و نمی پوشند. جوراب ها نقش مهمی در استایل و خوشتیپی مردان دارند هرچند که بیشتر اوقات دیده نمی شوند یا نادیده گرفته می شوند. به همین دلیل بیشتر افراد فکر می کنند که انتخاب جوراب اصول خاصی ندارد . بر طبق یک قاعده کلی در اکثر موارد جوراب ها با شلوار ها ست می شوند و درواقع این باور اشتباه میباشد که جوراب باید با کفش ست شود. در حالت کلی جوراب های مردانه براساس بلندی ساق به ۴ گروه تقسیم میشوند؛ جوراب های بلند: جوراب هایی که طول ساق آنها به نسبت سایر جوراب ها بلند تر میباشد و تا زیر زانو نیز می آید. جوراب های ساق متوسط: این جوراب ها بهترین نوع جوراب مخصوص لباس های اسپرت نیز میباشد. جوراب های بدون ساق و جوراب های پاپوش مردانه که جوراب هایی هستند که فقط انگشتان پا را می پوشانند و روی پا نیز باز می باشد. 

انتخاب رنگ جوراب مردانه نیز از جمله موارد مهم در انتخاب جوراب نیز میباشد. معمولا رنگ جوراب باید با رنگ شلوار ست باشد. در شلوار های پارچه ای و لباس های رسمی بهتر است که رنگ جوراب تیره تر انتخاب شود ولی میشود در تیپ های اسپرت نیز رنگ جوراب را مکمل با رنگ لباس انتخاب کرد. به این موضوع هم باید دقت شود که جوراب های شما هنگام نشستن و بلند شدن دیده میشود پس اگر جوراب ساق بلند می پوشید نباید در هنگام نشستن پای شما ظاهر شود و اگر جوراب ساق کوتاه میپوشید ، پیدا شدن پای شما ایرادی ندارد. بهتر است هنگامی که لباس های رسمی مردانه یا مجلسی به تن دارید از جوراب های بلند استفاده کنید. 

انتخاب جنس جوراب مردانه بسیار حائز اهمیت می باشد. بهتر است جوراب هایی که با لباس های رسمی میپوشید یا جوراب هایی که با لباس های اسپرت میپوشید از جنس کشمیر باشد. البته میتوانید از جوراب های پشمی یا پنبه ای نازک نیز استفاده کنید. اگر هنگام انتخاب جوراب مردانه میخواهید از جوراب های ضخیم تر استفاده کنید ، میتوانید از جوراب های پشمی نیز استفاده کنید. برای اوقات ورزشی بهتر است از جوراب های پنبه ای استفاده شود. شاید در انتخاب جوراب مردانه، جوراب هایی با رنگ های خاص و با نقش و نگار خاصی ، بیشتر مورد توجه پسران جوان می باشد ولی بهتر است با لباس های رسمی، جوراب های پر نقش و نگار استفاده نشود. انتخاب سایز جوراب مردانه  در انتخاب جوراب نیز  بسیار مهم می باشد. این عقیده واقعا درست نیست که سایز جوراب چندان اهمیت ندارد. به صورت یک قاعده کلی،  سایز جوراب باید ۲سایز از سایز کفش بزرگتر باشد. یعنی مثلا اگر سایز کفش مردان ۴۱ باشد، سایز جوراب باید ۴۳ باشد. اصولا جوراب هایی که برای تیپ های اسپرت و معمولی به کار برده میشوند با جوراب هایی که برای تیپ های رسمی و اداری کاربرد دارند نیز متفاوت میباشد و باید استفاده از نوع جوراب با نوع پوشش نیز تناسب داشته باشد. 

مراقبت کردن از جوراب های مردانه نیز بسیار اهمیت دارند و یکی از موارد ضروری در استفاده از جوراب نیز میباشد. جوراب ها را باتوجه به جنس آنها، باید آنها را با آب سرد یا آب گرم شست. بهتر است جوراب های ورزشی را با آب گرم شست تا بوی بد آن و لکه های تیره آن نیز از بین برود. 

فروش عمده جوراب زنانه و مردانه ، با بهترین قیمت‌ها و کیفیت‌های متنوع ، توسط مجموعه‌ی ما به انجام می‌رسد . اگر قصد خرید عمده انواع جوراب‌های زنانه و مردانه را دارید ، همین حالا با ما تماس بگیرید.
جهت ارتباط با این مجموعه از شماره تماس پایین صفحه استفاده نمایید.
همچنین می‌توانید اینجا کلیک کنید تا اطلاعات تماس برای شما نمایش داده شود.

جوراب کالج مردانه | فروش عمده جوراب زنانه و مردانه

فروش عمده جوراب زنانه و مردانه

ما در این مجموعه در تلاشیم با ارائه‌ی محصولات متنوع با بالاترین کیفیت و با مناسب‌ترین قیمت‌ها ، شما را در انجام خریدی آسوده و مطمئن همراهی نماییم . امیدواریم با ارائه خدمات با کیفیت ، رضایت کامل شما را جلب کرده و همکاری بلندمدت با شما عزیزان داشته باشیم. جوراب های مردانه و زنانه دارای انواع مختلفی میباشند و در حالت کلی جوراب های مردانه نوع آنها با جوراب های زنانه متفاوت نیز میباشد. تنوع جوراب های زنانه نسبت به مردانه بیشتر میباشد. هر ساله تعداد زیادی از انواع مختلف جوراب های مردانه و زنانه تولید میشوند و به بازار عرضه میشوند. و همیشه هم این محصولات مورد درخواست و تقاضای مصرف کنندگان آن نیز میباشد. این جوراب ها در مراکز فروش جوراب و یا حتی خود لباس فروشان نیز به صورت عمده به فروش می رسند تا به دست استفاده کنندگان این محصولات برسند و از آنها نیز استفاده کنند. در بین زنان و به خصوص دختر های نوجوان ، جوراب عروسکی به مقدار زیادی نیز استفاده می شود.

 

خرید جوراب کالج مردانه

خرید جوراب کالج مردانه کفش های کالج باتوجه به نوع خاص طراحی آنها، به گونه ای هستند که نباید جوراب بر روی این کفش ها پوشید. اما جدیدا نوع خاصی از جوراب ها که مخصوص همین کفش های کالج نیز می باشد طراحی و تولید شده است که درواقع جوراب هایی هستند که اصلا ساق ندارند و فاقد ساق می باشند که هم اندازه با رویه ی کفش های کالج نیز طراحی شده است. برای افرادی که از کفش های کالج به وفور استفاده می کنند،  این نوع از جوراب ها بیشتر به کار آنها می آیند و خرید این نوع از جوراب ها در این افراد بسیار زیاد می باشد و به مقدار زیادی از این نوع جوراب ها نیز استفاده می کنند. 

گروه تامین کننده جوراب کالج مردانه

گروه تامین کننده جوراب کالج مردانهگروه ها و تشکیلات زیادی هستند که جوراب های کالج مردانه زیادی نیز تولید می کنند و این اجناس را به بازار عرضه می نمایند تا به دست مشتریان دائم این محصولات نیز برسد. در واقع گروه های خاصی و محدودی نیستند که اقدام به تولید جوراب های کالج می کنند.

بهترین مارک جوراب کالج ایرانی در بازار

بهترین مارک جوراب کالج ایرانی در بازارتقریبا  انواع مختلف جوراب های کالج مردانه دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و تقریبا همه ی افراد مصرف کننده رضایت کافی و زیادی از این محصولات دارند. مارک ها و برند های زیادی از جوراب های کالج وجود دارند‌ که در اینجا به چند مورد از این جوراب ها اشاره خواهیم کرد. جوراب مدل ME10 که جزو جوراب های برند و پرفروش کالج  به حساب می آیند. جوراب مدل ۸۰۱۰۰۱ ، که این نوع از جوراب هم جزو جوراب های خوب کالج به حساب می آیند. جوراب مدل Tos20 که این جوراب هم جزو جوراب های درجه ۱ این نوع از جوراب ها به حساب می آیند.

نمایندگی پخش جوراب کالج مردانه

نمایندگی پخش جوراب کالج مردانهدر کشور نمایندگی های زیادی در پخش و توزیع جوراب های نوع کالج مردانه وجود دارند که به سراسر شهر های ایران توزیع می کنند و درواقع این موسسات نماینده تولیدی انواع جوراب کالج ها در سراسر ایران نیز می باشند که وظیفه پخش این نوع از محصولات را برعهده دارند.

بزرگترین وارد کننده جوراب کالج مردانه در کشور

بزرگترین وارد کننده جوراب کالج مردانه در کشوردر کشور، نه تنها از جوراب های تولیدی داخلی به مقدار زیادی استفاده می شود بلکه مقدار زیادی از این نوع از جوراب ها به داخل کشور نیز وارد می شوند. عمده وارداتی این جوراب کالج های مردانه بیشتر از کشور های آسیایی و خاورمیانه می باشند که مورد استفاده عموم مردم قرار می گیرند. در ایران نیز صادرات جوراب فانتزی به مقدار زیادی به کشور های دیگر انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پوریا مقدم
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09125029295
پست الکترونیکی: jorabco110@gmail.com
telegram icon تلگرام: jorabco110@
instagram icon اینستاگرام: jorabco110

مطلب پیشنهادی

جوراب عمده

جوراب عمده ، خرید مستقیم از تولیدی

امروزه متقاضیان خرید جوراب عمده از روش‌های مختلف اقدام به تهیه محصولات مورد نظر می‌نمایند …